Programjaink, rendezvényeink

Az intézményünkben hagyományként megrendezett programok, rendezvények alkalmával gyermekeinknek és szüleiknek eseményben gazdag élményben van részük. Változatos, játékos tevékenységekkel színesítjük gyermekeink óvodai életét (bábelőadás, dramatizálás, táncház, kézműves tevékenység, mozgásos ügyességi játékok, lufihajtogatás, origami, ugrálóvár, zenei élmény, állatsimogató, népi játékok, arcfestés, csillám tetoválás, sütés-főzés: kompótkészítés, kenyér-, palacsinta-, tök-, csőröge-, mézes sütés,  stb.).

Egészségnap

Gyermeknap

Ballagás

Nemzeti összetartozás ünnepe

Az aktuális programjainkról készült fényképeket a Facebook oldalunkon (Levendula Óvoda) tekinthetik meg!